Vytvořit rezervaci

Ceník

Masáž lávovými kameny 

1000 kč  60 min

 Lávové kameny jsou pro masáže vhodné proto, že v sobě dobře drží teplo. Ještě předtím, než se rozprostřou po těle, nahřejí se ve vodní lázni o teplotě mezi 40 a 60 stupni Celsia. Současně mají silné energetické vyzařování a při kontaktu s lidským tělem uvolňují kovové ionty. Teplo, příjemně se rozlévající do celého těla, má uklidňující účinky na nervová zakončení, spolehlivě likviduje stres a napětí, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů, čímž mírní pocity napětí a tlumí bolest. 


Medová masáž 

450  kč  30 min

Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů. Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Po kvalitně provedené medové masáži se klient cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven, pokožka vykazuje známky jemnosti, hladkosti a příjemné medové vůně. 


Baňkování

 450 Kč 45 min

 

Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňkování spočívá v přikládání skleněných nádobek na pokožku. Vzduch v baňce se před aplikací zahřeje a vytvoří se v něm podtlak. Baňka se pak přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Pokožka se prudce prokrví a zčervená. Tato metoda je však naprosto bezbolestivá, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže. Masáž baňkami pomáhá proti bolestem zad a páteře, uvolňuje ztuhlé svaly, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje zažívací potíže, a dokonce působí velmi účinně proti celulitidě. Tato metoda se nazývá celulitioní baňkování které taky můžete najít v mojí nabídce.

Čokoládová masáž 

1000 Kč  60 min 

Čokoláda ve spojení s prvky dalších druhů thajských masáží je skutečným pokušením pro všechny klienty, jež čokoládě neodolají. Při samotné čokoládové masáži je plně využíváno účinků čokolády. Čokoláda má vzhledem k pokožce regenerační a omlazující účinky. Již prokázaný je v současné době také vliv čokolády na redukci vrásek. Po čokoládové masáži se budete cítit jako znovuzrození. Převládne ve vás pocit naprostého uvolnění, které ve spojení s odpočinkem bude působit přímo zázračně.

Thajská olejová masáž 

1000 Kč 60 min 

Thajská olejová masáž využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny a indické ajurvédy. Používají se při ní speciální přírodní oleje. Tato alternativní relaxační metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv. meridiány, a na jejich tlakové body. Celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, paže a nohy, včetně prstů. Pomalé a táhlé hmaty, kombinované s protahováním a akupresurou, přispívají k odblokování energií v těle, uvolňují klouby, svaly, šlachy a vedou k protažení páteře. Účinky thajské olejové masáže jsou dobrý vliv na cévní, krevní a lymfatický systém, výrazně posiluje imunitu, odstraňuje únavu, zjemňuje pokožku, redukuje otoky, tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev, zklidňuje nervový systém, zbavuje tělo stresu, i podílí se na celkovém fyzickém a psychickém uvolnění.

Čínská masáž AN-Mo 

600 Kč 40 min 

 500 Kč 30min

Reflexní terapie An Mo, je široce praktikováno v moderní čínské medicíně, je účinná v prevenci mnoha lidských onemocnění a zotavení těla jako celku. Z pohledu tradiční čínské medicíny, masážní terapie je jen způsobem, jak pomoci, zbavit se stagnace qi a krve a zvýšit jejich oběh. Obecně lze říci, že masáž nám pomáhá odpočinout, jak po tvrdé fyzické stránce, tak i po intenzivní duševní, zbavit se starostí, stresu a únavy, posílit imunitu, zlepšit oběh čchi a krve, zabránit vzniku onemocnění a pronikání do našich těl agresivní patogenní qi; zpomalit proces stárnutí a mnohem, mnohem víc... 

.

Reflexní segmentová masáž 

400 Kč 30 min

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže a jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla, aplikovaný v místech druhotných reflexně vyvolaných změn. Léčebný účinek se dosahuje prostřednictvím nervových spojů. Masáž působí na nervový systém. Používá se zejména při poúrazových a pooperačních stavech, poruchách prokrvení, při funkčních, degenerativních a některých chronických revmatických onemocněních páteře a kloubů. Reflexní masáž se provádí na sucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu

Bambusová masáž

800 Kč 60 min

Tato masáž je velice účinná a příjemná procedura, která má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla.
Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Má kosmetické účinky i v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenážuje obličej). Pokožka je po této masáži pružnější, hebčí a zářivější. 

Zdravotní masáž zad, šíje , končetin 

800 Kč 60 min

400 Kč 30 min   

Zdravotní masáž je zaměřena na potřeby klienta. Může zahrnovat masáž zad, šíje, končetin, … -podle toho, s čím má klient potíže.

Při zdravotní masáži dochází k uvolnění blokád různých částí těla. Zdravotní masáž ztuhlé svaly dokáže uvolnit a zejména při pravidelném provádění výrazně ulevuje od bolestí. Dále pomáhá zdravotní masáž při bolestech hlavy, kloubů i oblasti kříže – ischias.

Lymfatická masáž 

800 Kč  60 min 

Lymfatická masáž je jemná masážní technika podporující správnou funkci lymfatického systému a odtoku mízy. Ta se stará o odplavování škodlivin z těla skrz čistící orgány jako ledviny nebo játra. 

Senzuální labužnická masáž  

1000 Kč  60 min 

Senzuální (smyslová) nebo také labužnická masáž je pro všechny dámy, které si chtějí vyzkoušet něco netradičního. Je určena pro relaxaci celého těla i duše se směsi dotyků s úplně jiným vnímáním, než u obvyklé klasické masáže. Používá se nejen rukou, ale i peří, kůže. Je to rozšiřování vnímání pocitových smyslů. Jemně prováděné dotyky a hlazení různých částí těla, vyvolávají již celkově příjemný pocit pohody, relaxace a vzrušení.  

Masáž horkými mušlemi 

1100 Kč 60 min 

Teplé mušle ohřívají pokožku, ta lépe vstřebává léčivé oleje a uvolňuje svalstvo. Tato masáž pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje napětí, stres a různé tělesné potíže. Masáž horkými mušlemi má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží. 

Těhotenská masáž 

900 Kč 60 min 

Cílená a pravidelná těhotenská masáž může ulehčit průběh těhotenství a porod

Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, pocity těžkých nohou, prohýbání se v bedrech a celkově harmonizuje psychiku a pohodu těhotné ženy, pomáhá harmonizovat nenarozené miminko.

Celý průběh masáže se podřizuje příjemnému pocitu budoucí maminky a je prováděna oproti masáži klasické velmi jemnými harmonizujícími hmaty s použitím bio olejů (kokosový, slunečnicový, mandlový, meruňkový a jejich vyvážené směsi).

Masáž Hawajská 

800 Kč 60 min 

Exotická havajská procedura je nazývaná perlou mezi masážemi. Luxusní havajská masáž "milující ruce" je založená na podpoře vyrovnaného fyzična i duševna. Zaměřuje se tedy na fyzickou i duševní pohodu masírovaného.

Těžiště terapie LomiLomi spočívá v použití speciálních technik, jenž svou rytmicitou a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Charakteristická exotická aromaterapie navíc umocňuje pocit klidu, pohody, štěstí a odpočinku.

Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění doprovázené vůněmi aromatických olejů.

Výjimečná terapie LOMI-LOMI, havajsky předloktí, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími.

Maderoterapie 

800 Kč 60 min 

Maderoterapie je v posledních letech velmi vyhledávanou a oblíbenou metodou v boji proti celulitidě. Jedná se o speciální masáž, která je prováděna za pomoci dřevěných válečků, díky kterým je na ošetřovanou oblast vyvíjen rovnoměrný tlak, a díky jejich rozličným tvarům je nabourávána tuková tkáň v podkoží. 

Anticelulitídní masáž 

900 Kč 60 min 

je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a proti celulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh a astimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy. Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat sérii několika procedur na počátku, a poté pravidelné opakování.  

Psychosomatická masáž 

1200 Kč     90 min 

Psychosomatická masáž má výrazný uklidňující a antidepresivní účinek, snižuje zátěž stresových a úzkostných stavů, obnovuje spánek ,je prevencí psychosomatických onemocnění, snížuje zvýšenou emoční labilitu a zvyšuje odolnosti proti stresovým faktorům. Jedná se o jednu z nejkrásnějších, ale zároveň nejsložitejších masážních technik. 

Tejpování od 3  Kč za cm 

Kinesiology tejp je barevná páska, která je navržena tak, aby usnadňovala přirozený proces hojení nebo stabilitu svalů, šlach a kloubů, které jsou aktuálně postiženy. Příklady tejpování s elastickou páskou: bolesti svalů a kloubů, otoky, edémy, jizvy, prevence a jako podpora.Při správné aplikaci tejpu a následném zvrásnění, tejp nadzvedává kůži a dochází k uvolňování receptorů bolesti, cév a průtoku lymfy. Důležitou roli hraje také pružnost tejpu. Podle volby napětí (natažení) tejpu při lepení, bude tejp plnit účinek, který je potřeba. Například sval aktivovat, zklidnit nebo zpevnit problémové místo  

Moxování 

 600 Kč 60 min 

Využívá znalostí tradiční čínské akupunktury, kdy teplo pelyňku prostupuje tělo do hloubky, vstupuje do akupunkturních drah, doplňuje energii, podporuje oběh a vylučuje z těla chlad a bolest.
Má silný tonizující účinek na tělo a posiluje je v boji proti chronickým obtížím, vyčerpání a špatnému trávení. Pozoruhodně účinné je moxování zejména u preventivního posilování organismu a utužování zdraví.Více zde: https://www.masaze-usti.cz/moxovani/

Vytvořit rezervaci